KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13591172
nr 1359 1172
Oidentifierad konstnär. Signerad J A Daniel, "Falls on the Conway". Signerad. Olja på duk, 51x76 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:02:21
7/11 15:29:46
1.500 kr
9/11 15:42:39